Nieuwe website!

Vandaag lanceert de Sporthonden Vereniging Hasselt zijn compleet nieuwe website! Wij hopen u op deze manier nog beter te informeren over het africhten van jachthonden en hoe dat in onze hondenschool juist in zijn werk gaat. In het menu bovenaan de website vindt u enkele categorieƫn die u snel naar verschillende onderdelen van de site brengen:

  • Welkom brengt u terug naar de ontvangstpagina.
  • Foto’s brengt u naar een pagina waar al onze foto-collecties kunnen geraadpleegd worden.
  • Nieuws toont u de laatste nieuwtjes waarvan wij u op de hoogte wensen te brengen.
  • Artikels brengt u naar een pagina waar u verschillende artikels kunt terugvinden die door ons bestuur, onze instructeurs en/of onze leden aangemaakt zijn.

Rechts van dit bericht vindt u een zijbalk waarmee u snel naar enkele belangrijke pagina’s van onze website kan navigeren (onder andere inschrijvingen, de samenstelling van het bestuur, onze locatie, …). Daaronder krijgt u nog eens een overzicht van de laatste toegevoegde berichten gevolgd door onze activiteiten-kalender en tot slot enkele links naar onze sponsors.

Ga gerust op verkenning en laat ons zeker weten wat u er van vindt!